www.takeapen.org 05/10/2022 18:33:32
  _search_TURK
Click to send this page to a colleague_send_to_a_friend_TURK
Click to print this page_print_page_TURK

Re: Abu Shanab

Editörün dikkatine,

 

Yazarınızın, eline  birçok masum İsraillinin kanı bulaşmış Hamas liderinin İsrail Güvenlik Güçleri tarafından öldürülmesine, yaşamın kutsiyeti adına, karşı çıktığını belirten yazısını okudum. Söz konusu operasyon 19Ağustos'ta Kudüs'te bir otobüsün patlatılmasından sadece iki gün sonra gerçekleştirilmişti. Hamas ve İslami Cihadın birlikte üstlendikleri bu saldırıda en genci 11 aylık 7 çocuğun da içinde bulunduğu 20 sivil ölmüş, 40'ı çocuk 120 kişi yaralanmıştı. Bu 20 kişinin katilleri sizce sempatimizi hakkediyor olabilirler mi? Benimkini asla!

 

Özellikle insan hayatının kutsiyetine duyduğum saygı  nedeniyle İsrail'in katilleri hedef alan bu politikasını destekliyorum.

 İnanıyorum ki, medeni dünya bu terörist katillere açık ve kesin bir mesaj  göndermeli, hiçbir bahane kabul etmeksizin masum sivillerin öldürülmelerine karşı olduğunu belirtmelidir.

 

Kudüs'teki korkunç bombalı saldırıdan sonra başta ABD ve İngiltere olmak üzere birçok medeni ülke Hamas'ı terör örgütleri listesine almışlardır. Birçok terör olayının bizzat faili  ve bu örgütün terör alt yapısının kurucularından olan Abu Shanab da Hamas'ın 3No.lu adamı olarak biliniyordu. Kamera karşısına her geçtiğinde İsrail ile asla barış yapmayacaklarını belirtmeyi fırsat bilmiş, öldürmeye kışkırtmış ve olabildiğince çok İsrailli sivilin öldürülmesi için intihar bombacısı göndermişti.

Dünyadaki herhangi bir medeni ülkenin güvenlik güçleri böylesine bir canavarı ortadan kaldırdıkları için alkışlanmayı hakkederlerdi, öyle değil mi?

 

SaygılarımlaCopyright © 2001-2010 TAKE-A-PEN. All Rights Reserved. Created by Catom web design | SEO